Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Pomorsko - Oferty wynajmu nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

7 925 €2 500 m² 3,17 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesny obiekt magazynowy wysokiego składowania zlokalizowany w Zielonej Górze w województwie lubuskim.

Szczegóły ogłoszenia

75,76 zł/m²1 650 m² 125 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Z przyjemnością przedstawiamy państwu ofertę wynajmu prestiżowego obiektu zlokalizowanego W ścisłym centrum zielonej góry Kompleks, który powstaje przy placu Powstańców Wielkopolskich to.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 €5 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn klasy A o powierzchni 5 000 m2. Jest zlokalizowany w zachodniej części Polski,.

Szczegóły ogłoszenia

40,63 zł/m²64 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Biuro nieruchomości Dom posiada w ofercie wynajmu lokal usługowy z dostępnym parkingiem dla klientów. Całość to pomieszczenie usługowe o powierzchni 50 mkw i dwa mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²213 m² 14 697 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dużego Lokalu o powierzchni całkowitej 213m2. Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł133,60 m² 44,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Taka oferta tylko w platinum house! Oferuję do wynajęcia nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 133,60 m , położony w świetnej lokalizacji - Zielona Góra, ul.

Szczegóły ogłoszenia

15 960 €4 000 m² 3,99 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa oraz biurowa w nowo budowanej hali w miejscowości Swiebodzin. Wybudowane zostaną 4 hale: - budynek A I o powierzchni 50 895 m2, - budynek A o.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Ludowa

Zielona Góra(Pomorsko + 14 km)

20,88 zł/m²19,16 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia zewnętrzny garaż zlokalizowany w bloku mieszkalnym położonym przy ulicy Ludowej 10C w Zielonej Górze. Garaż ma powierzchni 19,16m2. Brama sterowana automatycznie. Dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

73,79 zł/m²73,38 m² 5 415 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   atrakcyjny lokal do wynajęcia W nowym apartamentowcu! W ofercie najmu proponujemy Państwu lokal.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²111 m² 6 882 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

! najemca nie płaci prowizji dla biura! Przedstawiamy ofertę wynajmu pomieszczeń usługowo- biurowych o powierzchni 111m2 zlokalizowanych w centrum miasta przy ul. Wyspiańskiego. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Pomorsko

Pomorsko,lubuskie

800 zł120 m² 6,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Prezentujemy do wynajęcia dom wolno stojący z cegły położony w Pomorsku. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 900 m2. Dodatkowo działka zabudowana jest jeszcze budynkami.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij